3061 Färglitografi
Max Bilde (f. 1919), "Profil" signerad 7/150, 50x57
Såld: 200 kr
Såldes den 19 augusti 2013 -
2095 Färglitografi
Såld: 400 kr
Såldes den 25 februari 2013 -
8570 Färglitografi
Såld: 200 kr
Såldes den 28 maj 2012
4653 Färglitografi
Max Bilde -77, Figurer, 184/210, 62x76
Såld: 100 kr
Såldes den 26 januari 2009 -
4050 Färglitografi
Max Bilde,68x55
Såld: 400 kr
Såldes den 15 mars 2004